De hekkensluiter is zoals gebruikelijk Dick die ons weer eens laat zien welke mogelijkheden hij steeds weer ontdekt. Hij vertelt dat hij zich wil aanmelden bij de landelijke werkgroep ‘creatief’. Daar komt dan wel een ballotagecommissie tussen. Nu toont hij ons een portretfoto van een vrouw met hoed, die verscholen gaat in een landschapsfoto van een vulkaan in Indonesië. De aandachtige kijker ziet zelfs een adelaar ertussen. Dick maakt bij zijn composities gebruik van foto’s van Google Earth en in de bewerking gebruikt hij veel lagen en maskers, waarbij hij poetst en langzamerhand het uiteindelijke beeld opbouwt. Voor de kleur gebruikt hij een vlammenpatroon. We vinden dit allemaal wel echt KUNST!
Na een geslaagde avond, met mooie beelden wensen we elkaar een goede vakantie. We zullen tijdig horen hoe we in september de draad weer op gaan pakken.
Mieke Nusselder.
(Bij het online gaan van dit verslag waren niet alle beelden beschikbaar. Indien deze nog door de redactie worden ontvangen worden ze alsnog toegevoegd aan dit verslag)